O nas
B&P Engineering Group
pl en

TERMOINSTAL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo TERMOINSTAL Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1991 roku. 

Siedziba firmy: 37-100 Łańcut, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 61. 

Jesteśmy uznaną przez klientów i rynek firmą usługowo – montażową. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i montażu instalacji technologicznych wraz z wykonawstwem izolacji ciepło i zimnochronnych, remontach i modernizacji urządzeń ciśnieniowych, w tym kotłów parowych i wodnych oraz zbiorników ciśnieniowych (uprawnienia UDT). Świadczymy również usługi utrzymania ruchu w branży mechanicznej w zakładach przemysłowych.

Wykwalifikowani pracownicy pod nadzorem kadry kierowniczej wytwarzają prefabrykaty oraz wykonują usługi montażowe z zachowaniem obowiązujących norm technicznych i jakościowych.

Świadczymy usługi o najwyższej jakości z gwarancją niezawodności. Wykonanie instalacji oraz przeprowadzenie montażu urządzeń prowadzone jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Masz pytania? Napisz
Oddzwonimy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/termoinstalpl/public_html_web/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/termoinstalpl/public_html_web/src/library/Zend/Form.php on line 1656