O nas
B&P Engineering Group
pl en

TERMOINSTAL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo "TERMOINSTAL" Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1991 roku. 

Siedziba firmy: 37-100 Łańcut, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 61. 

Jesteśmy uznaną przez klientów i rynek firmą produkcyjno – montażową. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie, montażu i remontach urządzeń oraz instalacji sanitarnych jak również instalacji technologicznych wraz z wykonawstwem izolacji ciepło i zimnochronnych. 

Wykwalifikowani pracownicy pod nadzorem kadry kierowniczej wytwarzają prefabrykaty oraz wykonują usługi montażowe z zachowaniem obowiązujących norm technicznych i jakościowych. 

Wykonujemy usługi i produkty o najwyższej jakości i niezawodności. Wykonanie instalacji oraz przeprowadzenie montażu urządzeń prowadzone jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Równocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowujemy realizacje do ich potrzeb i założeń.

W maju 2017 roku nasza firma połączyła siły z B&P Engineering – liderem wśród producentów kompletnych linii technologicznych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz producentem zbiorników ze stali nierdzewnej. W wyniku połączenia powstała Grupa B&P Engineering.

Masz pytania? Napisz
Oddzwonimy